ul. H. Sucharskiego 2, Rzeszów (0-17) 866 13 06 Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+  

Stypendysta - to brzmi dumnie!

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym na wyjazdy stypendialne! Właśnie rozpoczęła się Wasza MIĘDZYNARODOWA PRZYGODA z PROGRAMEM ERASMUS+!

Na wyjazdy na część studiów w roku akademickim 2017/2018 zakwalifikował  studentów. Ostatecznie na zagraniczne studia Erasmus+  wyjechało 16 najlepszych kandydatów:

 

Krok 1: PRZED WYJAZDEM NA UCZELNIĘ PARTNERSKĄ

Drodzy Studenci Erasmusa+,

Zakwalifikowaliście się na wyjazdy stypendialne w ramach programu Erasmus+. Zapoznajcie się ze swoimi pierwszymi obowiązkami jakie spoczywają na stypendystach Erasmusa+:

Poniższe formularze także będą przydatne:


 Krok 2: PO PRZYJEŹDZIE NA UCZELNIĘ PARTNERSKĄ

W trakcie Waszego pobytu na stypendium z pewnością będziecie musieli stawić czoła niejednemu wyzwaniu, pokonać kilka trudności, nauczyć się pewnych zachowań w określonych sytuacjach… Wyjazd ten sprawi, iż staniecie się  bardziej samodzielni oraz odpowiedzialni, zdobędziecie lub poszerzycie swoje zdolności planowania i przewidywania. Pierwszym sprawdzianem predyspozycji organizacyjnych, a także rzetelności studenckiej może okazać się np. wprowadzenie zamian do Learning Agreement lub zmiana danych konta bankowego.

Tutaj znajdziecie krótką instrukcję: PO PRZYJEŹDZIE DO UCZELNI PARTNERSKIEJ

Możecie skorzystać z poniższych formularzy:


 Krok 3: PO POWROCIE ZE STYPENDIUM

Drodzy Stypendyści,

wróciliście bogatsi o międzynarodowe doświadczenia, poszerzyliście swoje horyzonty, nawiązaliście nowe kontakty. Czas aby dopełnić ostatnich już formalności związanych z całkowitym rozliczeniem stypendium: PO POWROCIE ZE STYPENDIUM
Ponadto…

 

O nas


Strona internetowa współfinansowana ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu Erasmus+ 2014/15 (OS). Projekt odzwierciedla jedynie stanowisko ich autora i Narodowa Agencja Programu Erasmus+ oraz Komisja Europejska nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

Konkurs Fotograficzny - IV edycja

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.